Зручно власникам тварин, вигідно ветеринарним фахівцям!
Люби Україну, купуй українське

Таблетки від кашлю “Дивопрайд”

Таблетки від кашлю “Дивопрайд”- відхаркувальний та противокашлевий засіб.

Корінь солодки надає відхаркувальну, протизапальну та спазмолітичну дію. Відхаркувальні властивості обумовлені вмістом гліциризину, який стимулює активність війчастого епітелію у трахеї та бронхах, а також посилює секреторну функцію слизових оболонок верхніх дихальних шляхів. Спазмолітичну дію на гладкі м’язи обумовлено змістом флавонових сполук (найбільш активнеа -ліквіритозид). Протизапальна дія проявляється в припиненні запальних реакцій, що викликаються гістаміном, серотоніном і брадикініном. Гліциризинова кислота, зазнаючи в організмі метаболічних перетворень, спричиняє глюкокортикостероїд-подібну дію.
Трава термопсису містить в якості активних речовин ізохінолінові алкалоїди. Збуджує дихальний і стимулює блювотний центри. Володіє вираженою відхаркувальною дією, що виявляється в підвищенні секреторної функції бронхіальних залоз, посиленні активності війчастого епітелію і прискоренні виведення секрету, підвищенні тонусу гладеньких м’язів бронхів за рахунок центрального ваготропного ефекту. Біологічно активні речовини , що містяться в рослині, мають гангліоблокуючі властивості.
Натрію гідрокарбонат викликає зміщення рН бронхіальної слизу в лужну сторону, знижує в’язкість мокротиння. Стимулює моторну функцію мерехтливого епітелію та бронхіол.

Дозування
Собакам великих – 2 таблетки, собакам середнього розміру -1 таблетка, собакам дрібних порід -1/2 таблетки 2-3 на добу, до зникнення симптомів.
Дорослим котам -1/2 таблетки 2-3 на добу, до зникнення симптомів.

Доп. інформація
Варіації цін
#ВаріаціяЦіна
1до 50 одиниць (за шт.)0.00грн
250 одиниць і більше (за шт.) 0.00грн