Зручно власникам тварин, вигідно ветеринарним фахівцям!
Люби Україну, купуй українське

Нефропротектор «Дивопрайд»

Фармакологічні властивості
Толокнянки екстракт отриманий з листя рослини толокнянка звичайна (Arctostáphylos úva-úrsi), містить діючу речовину – глікозид арбутин,який розщеплюється в організмі з утворенням гідрохінону, а також органічні кислоти, дубильні речовини, флавоноїди та ефірну олію.
Екстракт толокнянки виявляє діуретичну, антисептичну дію, зумовлену сильними бактерицидними властивостями гідрохінону, який утворюється в організмі в результаті гідролізу арбутину і виділяється з сечею. Діуретична дія посилюється спазмолітичною дією флавоноїдів, дубильні речовини мають бактерицидну і в’яжучу дію.
Пол-Пала екстракт – засіб рослинного походження, який одержують з трави ерви шерстистої або пол-пала (Aerva Lanata L.). Трава пол-пала містить в своєму складі алкалоїди ервін, метилервін, пектинові речовини, похідні олеанолової кислоти, ферулоіламіди, флавоноїди, фенольні кислоти, солі калію та інші біологічно активні речовини. Пол-Пала екстракт має знезаражуючу і сечогінну дію, сприяє виведенню піску з нирок і розчиненню каменів, очищає сечовий та жовчний міхури, виводить з організму радіонукліди, нормалізує процес обміну речовин в організмі.
Застосування
Запальні захворювання сечовивідних шляхів (у складі комплексної терапії), неспецифічні запальні захворювання нирок і сечовивідних шляхів з помірним набряковим синдромом а також як сечогінний засіб.

Доп. інформація
Варіації цін
#ВаріаціяЦіна
1до 50 одиниць (за шт.)0.00грн
250 одиниць і більше (за шт.)0.00грн