Зручно власникам тварин, вигідно ветеринарним фахівцям!
Люби Україну, купуй українське

Мазь для загоєння “Дивопрайд”

Мазь для загоєння “Дивопрайд” – мазь для зовнішнього застосування призначена для лікування коней, собак, котів, декоративних кролів та шиншил при інфікованих ранах, опіках, гнійно-запальних процесах, трізинах шкіри, відмоороженнях, виразках, що тривало не гояться, та ін.

Діє подібно мазі Іруксол.

Гентаміцину сульфат є антибіотиком групи аміноглікозидiв з широким спектром дії. Механізм дії пов’язаний з інгібуванням рибосомальних субодиниць 30S. Тести in vitro підтверджують його активність відносно різних видiв грамлозитивних і грамнегативних мікроорганізмів: Escherichia coil, Proteus spp. (індоллозитивнийн та індолнегативний), Pseudomonas aeruginosa, Klebsiella spp., Enterobacter spp., Serratia spp., Citrobacter spp., Salmonella spp., Shigella spp. i Staphylococcus spp. (включаючи пеніцилін- та мети- цилінстійкі штами). Нижчезазначені мікроорганізми, як правило, стійкі до гентаміцину сульфату: Streptococcus pneumoniae, бiльшiсть інших видiв стрелтококів, ентерококів, Neisseria meningitidis, Treponema pallidum тa анаеробні мікроорганізми, тaкi як Bacteroides spp. або Clostridium spp.
Колагеназа (клостріділпептидаза) є ферментом протеолітичноi дії, виділеним з Clostridium histolyticum. Boлодіє протеолітичною дією (розщеплює бiлки), впливаючи переважно на колагенові волокна, сприяє розплавленню струпів (затверділого шару крові, щo зорнулася, та / або змертвілих тканин, прикриває дефект шкіри) i некротичних (змертвілих) тканин.
Мазь сприяє ферментативному очищенню ран, попереджає розвиток інфекції, прискорює регенерацію (відновлення).

Доп. інформація
Варіації цін
#ВаріаціяЦіна
1до 50 одиниць (за шт.)0.00грн
250 одиниць і більше (за шт.) 0.00грн