Зручно власникам тварин, вигідно ветеринарним фахівцям!
Люби Україну, купуй українське

Краплі протизапальні “Дивопрайд”

Препарат для лікування котів і собак при інфекційно-запальних захворюванняx очей та носа.

Краплі протизапальні ”Дивопрайд” – комбінований ветеринарний препарат, терапевтична дія якого зумовлена фармакологічними властивостями діючих речовин, що входять до його складу.

Гентаміцин характеризується широким спектром антимікробної дії. Активний відносно більшості грамнегативних бактерій: Escherichia coli, Klebsiella spp., індол-позитивних і індол-негативних Proteus spp., Enterobacter spp., Providencia stuatrii, Salmonella spp., Shigella spp., Acinetobacter spp., анаеробних грампозитивних коків: Staphylococcus spp. (eу тому числі стійких до пеніциліну). Резистентність мікроорганізмів до гемаміцмну розвивається повільно, однаки штами, стійкі до неоміцину і канаміцину, стійкі також і до гентаміцину. Гентаміцин практично не всмоктується в кров при закапуванні в кон’юнктивальний мішок. Проникає у водянисту вологу передньої камери ока, склоподібне тіло та тканини рогівки, у кришталику не виявляється. Максимальні рівні гентаміцину спостерігаються вже через 30 хвилин після введення, потім концентрація знижується, головним чином, за рахунок вимивання слізною рідиною, залишаючись на рівні терапевтичної протягом періоду тривалістю до 6 годин.

Дексаметазон-синтетичний фторований глюкокортикострероїд. Має виражену прозапальну та протиалергічну дію.

Взаємодіючи зі специфічним білковим рецептором в тканинах-мішенях, регулює експерсію кортикоїд-залежних генів і впливає таким чином на синтез білка. Стабілізіє лізосомальні ферменти мембран лекйоцитів; гальмує синтез кінінів, мітоз і міграцію лейкоцитів; інгібує синтез антитіл і порушує розпізнавання інтигену. Всі ці ефекти беруть участь в пригніченні запальної реакції в тканинах у відповідь на механічне, хімічне або імунне пошкодження.

Тривалість протизапальної дії після закапування 1 краплі розчину становить від 4 до 8 год. При місцевому застосуванні системна абсорбія – низька. Після закапування в око добре проникає в епітелій рогівки і кон’юнктиву; при цьому в водянистій волозі ока досягаються терапевтичні концентрації; при запаленні або ушкодженні слизової швидкість пенетрації збільшується. Невелика кількість дексаметазону надходить у системний кровотік. Близько 60-70% дексаметазону, що надходить у системний кровотік, зв’язується з білками плазми. Метаболізється в печінці під дією цитохромвмісних ферменті; метболіти виводяться через кишківник. Період напівиведення становить в середньому три години.

Застосовують препарат для лікування котів і собак при інфекційно-запальних захворюваннях очей та носа, що спричинені чутливими до гентаміцину мікроорганізмами. При алергічніх процесах переднього відділу ока, що ускладнені бактеріальною інфекцією, а також з метою профлактики і лікування запальних явищ в післяопераційному періоді.

Доп. інформація
Варіації цін
#ВаріаціяЦіна
1до 50 одиниць (за шт.)0.00грн
250 одиниць і більше (за шт.) 0.00грн